Päikeseelektri paneelide katusekomplekt 11kw MIKROTOOTMINE

SKU: N/A

Katusepaigalduskomplekti ehk päikeseenergiajaama kuuluvad:

  • Päikesepaneel Saana 250W  – 44tk
  • Inverter Kostal 10.1  – 1tk
  • Paigaldus tarvikud
  • Teostusjoonis, vastavustunnistus.

Süsteem projekteeritakse vastavalt katusematerjalile ja paigaldatakse võimalikult lühikese ajaga.

Küsi pakkumist!

Kirjeldus

Investeering päikeseenergiasse
Päikeseenergia süsteemi paigaldamine oma maja katusele võimaldab majapidamisel tasa teha märkimisväärse osa aasta peale kuluvast elektrimahust. Paljudes riikides on nüüd kasutusel nn müügi tariif ehk FIT (Feed-In Tariff), mille alusel toetab riik päikeseenergia tarbimist. Sellele lisaks säästab inimene igapäevaselt elektri tarbimiselt.
Päevavalguses toodab päikeseenergia katusesüsteem ehk NSR (Naps Solar Roof) majapidamisele saastevaba elektrienergiat. Esmajärjekorras tarbitakse enda toodetut, energia ülejääk suunatakse üldisesse energiavõrku. Võrguettevõtja peab arvestust tarbitu ja toodetu üle ning arveldab kliendiga. NSR süsteem sulandub hästi ümbritsevaga, kuna see on müravaba, sel puuduvad liikuvad osad ja ohtlikud kõrvaltooted ning sellest ei teki heitgaase, vaid ainult keskkonnasõbralik elekter.
Süsteemi osad
NSR süsteem koosneb järgnevates osadest: päikesepaneelid, katusele paigaldamise raamistik, kaabeldus, alalisvoolu harukarp koos ülepinge kaitsetega ja inverter selleks, et muuta päikesepaneelide toodetud alalisvool (DC) vahelduvvooluks (AC), mis omakorda suunatakse edasi majapidamise elektrivarustusse. Võimsus ja energia toodang on kuvatud inverteri ekraanil. Selle info võib saata ka mujale, näiteks juhtmevabale ekraanile või arvutisse, kui majaomanik soovib täpsemalt jälgida süsteemi elektritootmise protsessi.
Suurem NSR süsteem võib olla konstrueeritud kahest või enamast väiksemast süsteemist, mis suudavad ka eraldi elektrit toota. Seega on NSR süsteeme alati võimalik suurendada seni, kuni katusel on ruumi rohkematele päikesepaneelidele.
Süsteemi paigaldamine
Võime päikesepaneele paigaldada igale katusetüübile, sõltumata selle materjalist või ehitusest. Selleks on testitud ja katsetatud erinevaid meetodeid.
NSR süsteemi paigaldamisel jäetakse tühimik päikesepaneelide ja katusepinna vahele. See jahutab päikesepaneele ja seeläbi suureneb nende võimsus.
Päikesepaneelide paigaldus kaldkatustele on kiire, lihtne ja kulutõhus. Paigaldusel on minimaalne mõju katuse alusstruktuurile. Väiksema süsteemi paigaldamine ja vajalikud elektrilised tööd käivad kiirelt.
NSR süsteemi paigaldamisel tuleb täpselt teada katuse ehitust ja kaalupiiranguid. Seeläbi määratakse kõige sobilikum paigaldamise seadmestik. Paigaldame oma süsteeme ka lamekatustele, kasutades vastavaid alus- või tugiraame.
Meie pakutavaid päikesepaneele toodetakse Eestis, moodsa seadmestikuga tehases, mis tagab kõrgeima kvaliteediga tooted. Pakume puhast ja töökindlat elektri varustamise allika aastakümneteks.
Päikesepaneelidele kehtib tootjagarantii 10 aastat ning piiratud lisagarantii võimsusele.

Toote päring

Pakume järelmaksu võimalust!

estojarelmaks logo e1565244747581 - Päikeseelektri paneelide katusekomplekt 11kw MIKROTOOTMINElhv logo e1565244942126 - Päikeseelektri paneelide katusekomplekt 11kw MIKROTOOTMINEholm jarelmaks - Päikeseelektri paneelide katusekomplekt 11kw MIKROTOOTMINE

Call Now Button