Päikese vedelikkütte kollektor Regulus

SKU: N/A

Tasapinnalisel päikesepaneelil ehk kollektoril Regulus KPG1 ALC on suur klaasipind ning suure pinnaga päikesekiirguse neelaja.

Kõik mudelid on varustatud anodeeritud alumiiniumist raamiga ning vasest päikesekiirguse neelajaga, millele on vaakummeetodil peale kantud pikaealine neelav kiht. Kihi võime neelata kiirgust on kõrge, kuid soojuskadu hajumise tõttu väga väike.
Karastatud katteklaas on purunemiskindel ning läbipaistev päikesekiirgusele. Soojusisolatsioon piirab soojuskadusid ning tõstab efektiivsust. Mineraalvillast isolatsiooni paksus on 2-6 cm, sõltuvalt päikesepaneeli mudelist.

Küsi pakkumist!

Kirjeldus

Regulus päikesekollektorid on sertifitseeritud vastavalt EU standardile EN12975-2. See standard sisaldab muuhulgas efektiivsuse ja väljundvõimsuse mõõtmist ning mehhaanilise vastupidavuse testi (k.a. rahekindlus, pikaajaline ilmastikukindlus).

  • 7 aastat garantii
  • paigaldamine nii vertikaal- kui horisontaalasendisse
  • paralleelsed päikesekiirguse neelajad selektiivse Eta Plus pinnaga
  • suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe tänu robotiseeritud tootmisele
  • võimalik ühendada paralleelselt suurtesse massiividesse

Tüüp: tasapinnaline päikesekollektor
Mõõtmed: 1170x2150x83 mm
Kollektori pindala: 2,52 m2
Isolatsiooni paksus: 4 cm
Maksimaalne töörõhk: 6 bar
Vedeliku maht: 1,7 l.
Kaal: 47 kg

Toote päring

Pakume järelmaksu võimalust!

estojarelmaks logo e1565244747581 - Päikese vedelikkütte kollektor Reguluslhv logo e1565244942126 - Päikese vedelikkütte kollektor Regulusholm jarelmaks - Päikese vedelikkütte kollektor Regulus

Call Now Button