HONEYWELL XH100 temperatuuriandur

SKU: N/A

See temperatuuriandur on varustatud soojussensoriga. Andur annab häiret juhul, kui temperatuur seadme juures saavutab 58 °C.

Hea valik kööki, sauna eesruumi või mujale, kus optilise suitsuanduri tööd segavad liigne vee aur, peened õhus lenduvad osakesed jms.

Seadme 10. aastane eluiga on terves ulatuses kaetud garantiiga! Suletult sisseehitatud patareid ei ole vaja kümne aasta jooksul kordagi vahetada.

 

38.85

Kirjeldus

Kõigile Honeywell anduritele saab juurde lisada juhtmevaba mooduli. Nii saab omavahel ühendada kõik andurid ühtsesse võrku. See tähendab, et häiret annavad kõik võrgus olevad andurid.

Itaalias toodetud Honeywell kvaliteetandurid on vastupidavad, kauakestvad ja pikaajalise garantiiga.

See temperatuuriandur on kümne aastase elueaga ning kogu selle aja ulatuses kehtib tootjapoolne garantii. Patareisid pole vaja selle aja jooksul kordagi vahetada. Kui eluaeg täis saab, tuleb andur uue vastu välja vahetada.

Anduril on vaigistusfunktsioon ning see annab teateid võimalikest tõrgetest.

Enne seadme paigaldamist ja kasutusele võtmist, tutvu põhjalikult oma uue anduriga ning loe põhjalikult läbi kaasasolev kasutusjuhend. Hoia kasutusjuhend alles, et tulevikus vajaminev info meelde tuletada ja uuesti üle lugeda.

 

Kasutusjuhend

Toote päring

Pakume järelmaksu võimalust!

estojarelmaks logo e1565244747581 - HONEYWELL XH100 temperatuuriandurlhv logo e1565244942126 - HONEYWELL XH100 temperatuuriandurholm jarelmaks - HONEYWELL XH100 temperatuuriandur

Call Now Button