Ahjupotid

Ahjupottide tootmisel on tooraineks Eesti savi. Lamepott ja nurgad vormitakse pressimise ja iluelemendid valamise teel. Põletatakse elektriahjus nn. kahekordse põletuse teel. Toodete viimistlemine ja glasuurimine on käsitöö.
Glasuuritud ahjupoti põhivärvitoonid on särav valge, elevandiluu, pruun, roheline, kakaokreem, matt murtud valge, matt liivakarva ja matt elevandiluu. Eritellimusel ka teised värvitoonid ja dekoolpiltidega ahjupotid. Pidevalt täiendatakse glasuuride valikut, esitatakse uusi vorme. Tootmises reljeefsed glasuuritud ahjupotid. Tehnoloogiliste võimaluste piires võtame eritellimusi ka restaureerimistöödeks.

Savitoni toodetud keraamilised ahjupotid vastavad tehniliste näitajate ja kvaliteedi poolest kaasaja nõuetele. Rootsi firma Bospiesen AB on positiivse tulemusega testinud meie ahjupotte vastavalt Põhjamaades kehtivatele nõuetele.

Küsi pakkumist koos paigaldusega kyttesalong@gmail.com

Poti hind alates

4.84

Kirjeldus

Eesti firma Savitoni keraamilisi glasuuritud ja glasuurimata ahjupotte ja sinna juurde kuuluvaid iluelemente – karniise, simse, antiikkarniise, samuti ümar- ja kantnurki toodetakse vastavuses tehnosertifikaadile EE 10025449 TS1 1998.

Toote päring

Pakume järelmaksu võimalust!

estojarelmaks logo e1565244747581 - Ahjupotidlhv logo e1565244942126 - Ahjupotidholm jarelmaks - Ahjupotid

Call Now Button